Uluslararası / Avrupa Şampiyonası, Elemeler D Grubu  İlk YarıSonuçDurum
22:45Cebelitarıkİsviçre0 - 1 0 - 214'
22:45İrlandaDanimarka0 - 0 0 - 011'
22:45İspanyaRomanya4 - 0 4 - 013'
22:45İsveçFaroe Adaları1 - 0 1 - 012'
22:45MaltaNorveç1 - 1 1 - 114'
22:45İtalyaErmenistan4 - 0 4 - 014'
22:45LiechtensteinBosna Hersek0 - 0 0 - 014'
22:45YunanistanFinlandiya0 - 1 1 - 113'
16:00Sao Tome ve PrincipeGana0 - 0 0 - 1Bitti
19:00GambiyaKongo Cumhuriyeti0 - 1 2 - 2Bitti
19:00Kape VerdeMozambik1 - 1 2 - 2Bitti
16:00Komor AdalarıMısır0 - 0 0 - 0Bitti
19:00KenyaTogo1 - 0 1 - 1Bitti
22:00BotsvanaCezayir0 - 1 0 - 1Bitti
22:15ArjantinUruguay0 - 1 1 - 236'
Uluslararası Kulüpler / Kulüpler Arası Hazırlık Maçları  İlk YarıSonuçDurum
12:00CSKA MoskovaSka Rostov4 - 0 5 - 1Bitti
13:00FC Lokomotiv MoskovaFC Ufa0 - 0 0 - 2Bitti
ABD / USL, Championship, Playoffs  İlk YarıSonuçDurum
03:30Louisville City FCReal Monarchs SLC1 - 2 1 - 3Bitti
Arjantin / Primera Nacional,A Grubu  İlk YarıSonuçDurum
03:15CA TemperleyIndependiente Rivadavia De Mendoza1 - 0 2 - 0Bitti
01:15CA TigreCA Brown de Adrogue1 - 0 1 - 2Bitti
Brezilya / Brezilya Seri A  İlk YarıSonuçDurum
00:00Chapecoense SCCeara CE0 - 0 1 - 0Bitti
00:00Corinthians SPInternacional RS0 - 0 0 - 0Bitti
00:00Paranaense PRBotafogo RJ0 - 0 1 - 0Bitti
01:00Fortaleza CECSA AL1 - 0 3 - 0Bitti
01:30Vasco Da Gama RJGoias GO - - Başlamadı
02:00Cruzeiro MGAvai SC - - Başlamadı
00:30Figueirense SCCuiaba0 - 0 0 - 0Bitti
Endonezya / 1. Lig  İlk YarıSonuçDurum
14:30PSM MakassarPersipura Jayapura3 - 0 4 - 0Bitti
Kazakistan / Premier Lig, Düşme/Yükselme Playoffları  İlk YarıSonuçDurum
12:00TarazAkzhaiyk Uralsk3 - 1 3 - 1Bitti
Kolombiya / Primera A, Clausura, Playoffs, Group A  İlk YarıSonuçDurum
02:30Atletico NacionalAtletico Junior0 - 1 2 - 2Bitti
04:30Cucuta DeportivoDeportes Tolima0 - 0 0 - 0Bitti
00:30America CaliDeportivo Cali0 - 0 1 - 0Bitti
Peru / Primera Ligi, Kapanış  İlk YarıSonuçDurum
02:30Cesar VallejoMelgar0 - 0 0 - 3Bitti
23:00Real GarcilasoUnion Comercio2 - 0 2 - 0Devre Arası
Şili / Primera B  İlk YarıSonuçDurum
00:00Santiago MorningRangers - - Ertelendi
21:00La SerenaMelipilla - - Ertelendi
23:30Deportes CopiapoPuerto Montt - - Ertelendi
23:30Deportes ValdiviaDeportes Magallanes - - Ertelendi
Uluslararası Genç / U17 Dünya Kupası, Eleme Turu  İlk YarıSonuçDurum
01:00MeksikaBrezilya0 - 0 1 - 2Bitti
22:30Kuzey İrlandaAlmanya0 - 0 1 - 029'
16:00İtalyaİsviçre1 - 2 4 - 2Bitti
19:00PolonyaNorveç0 - 0 1 - 1Bitti
21:30PortekizAlmanya0 - 2 0 - 2Bitti
20:00SlovakyaGürcistan1 - 1 3 - 2Bitti
20:00HırvatístanÇek Cumhuriyeti1 - 1 1 - 2Bitti
21:00MacaristanAvusturya0 - 1 0 - 1Bitti
Yunanistan / Super League 2  İlk YarıSonuçDurum
18:00GianninaApollon Pontou0 - 0 3 - 0Bitti